Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón
Maratón 80 km > Ženy Elite 19 - 39 rokov (2004 - 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Ivana | Strakova | bratislava | Superior ridres |
2 | Bianka | Babačová | Bratislava | Isadore WRT |
3 | Denisa | Dubovská | Brestovany | Cyklisti Trnava |
4 | Martina | Krahulcová | Hrachovo | RIDEON-MARATON.BIKE |
5 | Janka | Keseg Števková | Vinosady | Outsiterz |
Maratón 80 km > Muži Elite 19 - 30 rokov (2004 - 1993)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Jozef | Filipek | Bratislava | Bratislava |
2 | Rudolf | Dzureň | Hodkovce | BIKELSON sport team |
3 | Stanislav | Dalajka | Zlín 4 - Lhota | MS Cycling_Decathlon CZ |
4 | Ľubomír | Murárik | Bratislava | Isadore WLRMcc |
5 | Michael | Holland | Wilhelmsburg | Naturfreunde Wilhelmsburg |
6 | Tomáš | Jančí | Brezová pod Bradlom | Šk Jablonica |
7 | Lukáš | Macek | Senica | PROefekt Nine One |
8 | Peter | Kuzma | Bratislava | Cykloshop.sk Team |
9 | Felix | Pürstl | Vienna | Edelsten das Hörhaus by MaD |
Maratón 80 km > Muži Masters A 30 - 39 rokov (1993 - 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Ferdinand | Fojtlin | Bratislava - Nové Mesto | DXC - Technology |
2 | Christian | Zingl | Mönichwald | Radsport Schmuck / Dent Point |
3 | Jakub | Kosiba | Bratislava | T2F |
4 | Mario | Kapusta | Bratislava | PrepnutyBiker |
5 | Filip | Jansky | Trencin | Trencin |
6 | Milan | Kapusta | Vlkanova | Fatra -Pathfinder |
7 | Branislav | Kuzma | Piešťany | Bradlo Bike Brezova |
8 | Valerii | Bandurko | Bratislava | Dyki PSY |
9 | Milan | Jurčo | Liptovský Hrádok | Tatranské orly |
10 | Michal | Straka | bratislava | Superior ridres |
11 | Martin | Siran | Dubnica nad Váhom | PROEFEKT |
12 | Stanislav | Chorvat | Trenčín | Cykloshop.sk |
13 | Ľubomír | Janček | Bratislava | Bratislava |
14 | Tomas | Obal | Trnava | Triatlon Team Trnava |
15 | Marek | Santa | Trenčianska Turná | Trenčianska Turná |
16 | Peter | Schneidgen | Topoľčany | CK MTB Topoľčany |
17 | Matúš | Serafín | Bratislava | Isadore WLRMcc |
18 | Marian | Ilončiak | Pruske | Pruske |
19 | Erik | Svorcik | Smolenice | Smolenie |
20 | Marian | Magula | Smolenice | PROefekt |
21 | Dávid | Kolesík | Dechtice | Dechtice |
22 | Radoslav | ondik | Kladzany | tj družstevník kladzany |
Maratón 80 km > Muži Masters B 40-49 rokov (1983 – 1974)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Milan | Jurik | Limbach | Limbach |
2 | Radek | Dohnalek | Zajeci | Zajeci |
3 | Martin | Holiš | Hlohovec | Bike4you Hlohovec |
4 | Radoslav | Sirota | Bratislava | Bratislava |
5 | Marian | Hroniak | Zvolen | Zvolen |
6 | Andrej | Dubovec | Martin | Martin |
7 | Peter | Jurina | Stupava | CK Stupava / Skiklub Rychla Bezka |
8 | Andrej | Sobota | Pezinok | METABO |
9 | Martin | Beneš | Bratislava | BRC |
10 | Martin | Nemček | Bratislava | Bratislava |
11 | Peter | JACKO | Stupava | PROefekt team |
12 | Vladimír | Galánek | Púchov | Púchov Vieska |
13 | Milan | Pozemka | Bratislava | Bratislava |
14 | Marek | Malovec | Brestovany | ŠK Jablonica |
15 | PÉTER | KOVÁCS | Budapest | Orbea Forza Racing Team |
16 | Martin | Špánik | Bratislava | Kaktus Bike Team |
17 | Róbert | Janžo | Bratislava | ProCycling AONE team |
18 | Roman | Buček | Modra | Modra MTB |
19 | Radovan | Krčula | Bratislava | Horská Polícia |
20 | Matej | Pilka | Pezinok | Outsiterz |
21 | Marián | Ščepka | Plavecky Peter | Škoda bike team IMPA Bratislava a.s. |
22 | michael | strasser | vienna | racing 4 charity |
23 | Tomáš | Legnavský | Vinosady | Outsiterz |
24 | Daniel | Orban | Budapest | Budapest |
25 | Philipp | Nowotny | Vienna | grafikeria racing team powered by muki |
26 | Michal | Zustin | Nickelsdorf | Radclub Parndorf |
27 | Harry | Parkinson | Chorvatsky Grob | CK Svaty Jur |
Maratón 80 km > Muži Masters 50 a starší (1973 a starší)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Rastislav | Gálik | Limbach | Limbach |
2 | Vladimír | Palúch | Donovaly | YTCT Donovaly |
3 | ONDREJ | TRNKA | LEVICE | LEVICE |
4 | Miroslav | Vlach | Bratislava | Bratislava |
5 | Rudolf | Dzureň | Malá Ida | BIKELSON sport team |
6 | Jozef | Tahotný | Bratislava | P+K Racing Team |
7 | Marin | Džongov | Bratislava | Kaktus Bike Team-Bratislava |
8 | Róbert | Kommenda | Levice | CK Spartak Tlmače |
9 | Roman | Hulka | Bratislava I | Športservisteam Bratislava |
10 | Ivan | Voznik | Bratislava | Realiz BA |
11 | Martin | Klikovics | Siegendorf | RLC Mörbisch |
Polmaratón 52 km > Juniori 17 - 18 rokov (2006 – 2005)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Samuel | Tryzna | Hronsek | Hronsek |
2 | Matej | Žehnaj | Trnava | Trnava |
3 | Daniel | Reya | Trnava | Trnava |
4 | Dušan | Oravec | Bratislava | RRK GROUP PIERRE BAGUETTE |
5 | Filip | Greš | Jánovce | CK Spišský Štvrtok |
Polmaratón 52 km > Juniorky 17 -18 rokov (2006– 2005)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Kristiána | Orlíková | Ivanka pri Dunaji | CK IOAN 1209 |
Polmaratón 52 km > Ženy 19-39 rokov (2004 – 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Katarina | Feltovičová | Trenčín | Bike Klub Lipa |
2 | Miroslava | Golianová | Brezno | CK Route 66 |
3 | Monika | Mederiová | Bratislava | ŠK Devínska Kobyla |
Polmaratón 52 km > Ženy Masters 40 rokov a staršie (1983 a staršie)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Ela | Výbochová | Bratislava | Bratislava |
2 | Michaela | Šišková | Bratislava | Bratislavské bohyne |
3 | Marina | Dragan | Bratislava | Cykloklub SENEC |
Polmaratón 52 km > Muži 19-39 rokov (2004 - 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Vojtech | Klement | Prievidza | Prievidza |
2 | Jakub | Kukula | Svätý Jur | Svätý Jur |
3 | Jozef | Sandtner | Šenkvice | Šenkvice |
4 | Peter | Vaško | Križovany nad Dudváhom | CC Dudváh |
5 | Kristián | Kožlej | Bratislava | Bratislava |
6 | Tomáš | Sabo | Žitavce | BikeStavbaSabo |
7 | Zdeno | Krajčír | Dolné Orešany | Dolné Orešany |
8 | Filip | Maukš | Revúca | Revúca |
9 | Peter | Brichta | Bratislava | Vazka Bratislava |
10 | Ján | Chlpek | Bojnice | AK Baník Prievidza |
11 | Matej | Kubica | Pezinok | Pezinok |
12 | Matus | Stankovic | Bratislava | DIA AKTIVNE |
13 | Martin | Benedik | Bratislava | Bratislava |
14 | Tomáš | Dančo | Bratislava | Bratislava |
15 | Patrik | Krchnavý | Lúka | Rebel klub Čachtice |
16 | Martin | Šteiner | Martin | Martin |
17 | Marek | Palkech | Bratislava | Bratislava |
18 | Patrik | Ridilla | Šambron | Šambron |
19 | Patrik | Falat | Priechod | Priechod |
20 | Jakub | Šnirc | Stupava | Stupava |
21 | Tomas | Kukuvka | Bratislava | Tlakers |
22 | Anton | Zhyzhyl | Wien | Anton |
23 | Lukáš | Polakovič | Skalica | Skalica |
24 | Matej | Fačkovec | Bratislava | CK AB Sereď |
25 | Michal | Zatkalik | Zilina | Zilina |
26 | Matej | Chlupis | Chorvátsky Grob | Chorvátsky Grob |
27 | Branislav | Chromiak | Bratislava - Raca | Bratislava |
28 | Andrej | Čiernik | Pezinok | Atlantisdive |
29 | Pavol | Brichta | Bratislava | Bratislava |
30 | Evgeniy | Shvetsov | Bratislava | Bratislava |
31 | Tomáš | Doboš | Šaľa | Šaľa |
32 | Vladimír | Bakoš | Trnovec nad Váhom | Trnovec nad Váhom |
33 | Vladimir | Hlavacek | Bratislava | Bratislava |
34 | Stanislav | Rejchrt | Bratislava | ACK UVF |
35 | MIROSLAV | KOCIAN | Bratislava | IBM |
36 | Ivan | Opatt | Stupava | Stupava |
37 | Matej | Vojtas | Dolná Lehota | Dolná Lehota |
38 | Ivan | Černák | Bratislava | IBM |
39 | Peter | Paulovič | Bratislava | Bratislava |
40 | Michal | Slezák | Častá | Častá |
41 | Patrik | Bisaha | Dohňany | MTB Gurtne |
42 | Jaroslav | Zeleňák | Bardejov | Ride4Fun Bardejov |
43 | Martin | Mika | Most pri Bratislave | Beertranci |
44 | Ján | Michalov | Bratislava | Bratislava |
45 | Matej | Fekiač | Zvolenská Slatina | Zvolenská Slatina |
46 | Lubos | Pecho | Trnava | Trnava |
47 | Tomáš | Salák | Bratislava | Bratislava |
48 | Martin | Jarabek | Dolne Oresany | Dolne Oresany |
49 | Matej | Müller | Bratislava | PROCYCLING - AONE TEAM |
50 | Ján | Brusák | Bratislava | Bratislava |
51 | Tomáš | Selický | Bratislava | Bratislava |
52 | Tomáš | Medveczky | Bratislava | Bratislava |
53 | Erik | Klučik | Pezinok | Šk cyklo-tour Sereď |
54 | Zdenko | Ružička | Bratislava | Bratislava |
55 | Erik | Rybanský | Topoľčany | Topoľčany |
56 | Dominik | Kuric | Bratislava | Bratislava |
57 | Peter | Košecký | Bratislava | Tri2Fly |
58 | Pavol | Pluchta | Bratislava | Bratislava |
59 | Georg | Borhauer | Wien | Wien |
60 | Ondrej | Kasaj | Zilina | Zilina |
61 | Ján | Žabčík | Nové Mesto Nad Váhom | Nové Mesto nad Váhom |
62 | Juraj | Košík | Solčany | Solčany |
63 | Tomáš | Dedinský | Bratislava | ŠK Devínska Kobyla |
64 | Matej | Medveczky | Bratislava | 3NT Bratislava |
65 | Juraj | Sýkora | Šelpice | Šelpice |
66 | Vladimír | Ruják | Kostolná pri Dunaji | Cykloklub SENEC |
67 | Dávid | Klučik | Pezinok | ŠK CYKLO-TOUR SEREĎ |
68 | David | Benedig | Bratislava | Bratislava |
69 | Florian | Fank | Vorau | MTB-Club Vorau Friesis Bikery |
70 | Branislav | Gavenciak | Bratislava | Beertranci |
71 | Michal | Katuša | Bratislava | IBM Kaktus Bike Team Bratislava |
72 | Norbert | Zsákovics | Horné Myto,okr Dun.Streda | Horné Myto |
73 | Tomáš | Chvála | Bratislava | SEGUM BIKE TEAM |
74 | Richard | Magula | Bučany | Bučany |
75 | Lukáš | Šarišský | Spišský Štvrtok | Spišský Štvrtok |
76 | Scott | Jones | Berlin | Berlin |
77 | Michal | Toman | Bratislava | Isadore WLRMcc |
78 | Matúš | Čurjak | Bratislava | SEGUM BIKE TEAM |
79 | Viktor | Kulanko | Bratislava | Bratislava |
80 | Marek | Srnka | Bratislava | Isadore WLRMcc |
81 | Juraj | Kanka | Dunajská Lužná | Dunajská Lužná |
82 | Šimon | Just | Nemčice | SUNCYCLE.sk Cycling Team |
83 | Matej | Funtík | Žilina | Žilina |
84 | Tomáš | Feherpataky | Dunajská Lužná | Dunajská Lužná |
85 | Ondrej | Kubo | Piešťany | 3NT Bratislava |
86 | Marek | Pukalovič | Bratislava | Bratislava |
87 | Michal | Krempasky | Kežmarok | Kežmarok |
88 | Lukáš | Bohumel | Bratislava 35 | CK Svätý Jur |
89 | Martin | Beňa | Bratislava | Bratislava |
90 | Peter | Chalupka | Bratislava | Bratislava |
91 | Aleksandr | Murzin | Bratislava | Čeboksary |
Polmaratón 52 km > Masters B 40-49 rokov (1983 – 1974)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Fedor | Martiš | Bratislava | Tk Rača |
2 | Milan | Praslička | Trenčianske Bohuslavice | SPIE elektrovod |
3 | Karol | Koncek | Chorvátsky Grob | Jtre |
4 | Martin | Kolačan | Bratislava | K&K Racing |
5 | Michal | Halás | Bratislava | Bratislava |
6 | Michal | Turčan | Bratislava | Bratislava |
7 | Richard | Gažo | Stupava | Stupava |
8 | Branislav | Vincúr | Nitra | Nitra |
9 | Marek | Bajtala | Leopoldov | Leopoldov |
10 | Andrej | Misal | Skalica | Skalica |
11 | Miroslav | Tikl | Bratislava | Bratislava |
12 | Lubomír | Feltovič | Trenčín | Bike Klub Lipa |
13 | Miroslav | Strapoň | Bratislava | Dupetky |
14 | Peter | Kováč | Bratislava | Dupetky |
15 | Peter | Schmidt | Bratislava | Dupetky |
16 | Jan | Borlok | Stupava | Dupetky |
17 | Matej | Petro | Bratislava | Bratislava |
18 | Ivan | Vaško | Smižany | ŠK ARCHING |
19 | Martin | Lehotský | Bratislava | Bratislava |
20 | Peter | Baláž | Nitra | Nitra |
21 | Milan | Nemčovič | Slovenský Grob | Slovenský Grob |
22 | Fedor | Martiš | Bratislava | Tk Rača |
23 | Martin | Mazág | Chorvátsky Grob | Chorvatsky Grob |
24 | Dušan | Príkopsky | Bernolákovo | Bernolákovo |
25 | Matúš | Miko | Častá | BTC Častá |
26 | Robert | Kusenda | Nové Mesto nad Váhom | NMnV |
27 | Martin | Húska | Martin 1 | Martin |
28 | Pavol | Ptasinsky | Bratislava | Ptaso Gang |
29 | Marcel | Modranský | Mojmírovce | Mojmírovce |
30 | Jaroslav | Skraban | Ch. Grob | Ch. Grob |
31 | Vladimir | Košík | Tisovec | IBM |
32 | Peter | Berta | MARIANKA | Trek |
33 | Michal | Chochláč | Bernolakovo | IBM |
34 | Ivan | Mitosinka | Bratislava | Bratislava |
35 | Tomáš | Sekela | Chorvátsky Grob | Chorvátsky Grob |
36 | Juraj | Vykysaly | Bratislava | BA |
37 | Michal | Drzewiecki | Dunajska Luzna | IBM |
38 | Dusan | Ladecky | Bratislava | Bratislava |
39 | Peter | Ladecký | Dubnica nad Váhom | Dubnica nad Váhom |
40 | Pavol | Rybar | Bratislava | BMX Raca |
41 | Marian | Žáčik | Stupava | P+K Racing Team |
42 | Vladimír | Čáni | Ivanka pri Nitre | BMI Slovensko |
43 | Jozef | Santavy | Bratislava | Bratislava |
44 | Martin | Vollek | Bratislava | Bratislava |
45 | Vaclav | Linda | Svaty Jur | IBM |
46 | Radovan | Mičunek | Píla | Píla |
47 | Rastislav | Uscky | Slovenský Grob | JA |
48 | Tomáš | Blaško | BRATISLAVA | BRATISLAVA |
49 | Slavomír | Bolha | Bratislava | IBM |
50 | Ondrej | Petru | Slovenský grob | Dupetky |
51 | Slavomír | Jurč | Bratislava | Bratislava |
52 | Vladimír | Jalč | Bratislava 42 | Ba |
53 | Roman | Machálik | Považská Bystrica | Považská Bystrica |
54 | Ľubomír | Ondruš | Hlohovec | KROSS Bike4you Hlohovec |
55 | Miroslav | Palička | Spišská Nová Ves | pro-body sportteam |
56 | Daniel | Zbojek | Dolné Otrokovce | Dolné Otrokovce |
57 | Tibcco | Ježík | Rovinka | R |
58 | Maxim | Esikov | Bratislava | Bratislava |
59 | Juraj | Fendek | Bratislava | SUNCYCLE.sk Racing Team |
60 | Branislav | Fusek | Dubnica nad Váhom | fuso race |
61 | Miroslav | Slabý | Bratislava | Bratislava |
62 | Peter | Luknár | Bratislava- Rača | Bratislava |
63 | Tono | Susko | Senec | Cykloklub SENEC |
64 | Marek | Šimončič | Bratislava V | Bratislava |
65 | Frantisek | Liptak | Bratislava | Bratislava-Ružinov |
66 | Stevo | Pavlik | Bratislava | Cycling Academy Bratislava |
67 | Milan | Ilanovsky | Demanovska dolina | Demanovska dolina |
68 | Marián | .Majerovič | Malacky | Malacky |
69 | Robert | Puček | Prakšice | BROD GYM |
70 | Milan | Dithalm | Slovenský Grob | SEGUM BIKE TEAM |
Polmaratón 52 km > Masters C 50-59 rokov (1973 – 1964)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Robert | Siget | Hlohovec | Bike4you Hlohovec |
2 | Marian | Klčo | Bratislava | Bratislava |
3 | Ján | FELTOVIČ | Trencin | Bike Klub LIPA |
4 | Zdenko | Bosansky | Bratislava | Bike team Karpaty |
5 | Jan | Blanar | Kosice | Ke |
6 | Branislav | Šilhár | Nova Dedinka | Lýtka ako žehličky |
7 | Ján | Kavec | Rajec | Maratón klub Rajec |
8 | Norbert | Štefko | Limbach | Limbach |
9 | Jozef | Grznar | Kuzmice | Kuzmice |
10 | Miroslav | Zrubák | Bratislava | Bratislava |
11 | Pavol | Fuksa | Bratislava | Bratislava |
12 | Peter | Kubiš | Banská Bystrica | B.Bystrica |
13 | Daniel | Kolesík | Dechtice | Dechtice |
14 | Josef | Kadlček | Prakšice | TK sport Uherský Brod |
15 | René | Pázman | Bratislava | Lasosport |
16 | Jozef | Kromka | Štefanová | Cyklisti Trnava |
Polmaratón 52 km > Masters D 60 a viac rokov (1963 a starší)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Jozef | Paganík | Dohňany | CK EPIC Dohňany |
2 | Pavel | Longauer | Chorvatsky Grob | Chorvatsky Grob |
3 | Imrich | Táncoš | Bratislava | Bajkule Bearider Bratislava |
4 | Emil | Grofčík | Nitra | Ellio Nitra |
5 | Július | Šuhajda | Nitrica | xRoad Bánovce nad Bebravou |
6 | Dušan | Panák | Bratislava | ZSE cycling team |
7 | Viliam | Páleník | Zálesie | Kaktus bike team Bratislava |
Polmaratón 52 km > Elektrobike kategória OPEN
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Ivan | Sadlek | Dubnica nad Váhom | Stealth Electric Slovakia |
2 | Miroslav | Kukura | Melek | BIKEGARAGE |
3 | Jan | Jonata | Bratislava | Hockey House |
4 | Vladimír | Taraba | Bratislava | Hockey House |
5 | Drahomir | Komar | Bratislava | K1 Racing |
6 | Tomáš | Pleško | Šenkvice | Šenkvice |
7 | Jozef | Slivka | Košeca | Košeca |
8 | Július | Szerencsés | Rohovce | Rohovce |
Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Ženy
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Mariana | Plačková | Bratislava | TUV SUD |
Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Muži
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Viktor | Šindler | Bratislava | Bratislava |
2 | Martin | Farago | Bratislava | BA |
3 | Adam | Čermák | Malacky | Malacky |
4 | Ondrej | Slovak | Martin | Fatra Sport |
5 | Adam | Benko | Bratislava | Bratislava |
6 | Michal | Adamčiak | Bratislava | Bratislava |
7 | Igor | Križma | Krnča | Lokal Bike Bošany |
8 | Marian | Bartos | Ruzindol | Ruzindol |
9 | Martin | Belica | Boleráz | Boleráz |
10 | Jozef | Gergely | Melek | BIKEGARAGE |
11 | Patrik | Michalovič | Gajary | Gajary |
12 | Roman | Pastva | Púchov | MTB Gurtne |
13 | Peter | Urbánek | Bratislava | KTS bike |
14 | Branislav | Chmel | Hôrka | TUV SUD |
15 | Miroslav | Turza | Bratislava | TUV SUD |
16 | Igor | Straka | Trenčín | TUV SUD |
17 | Marian | Harčarik | Prešov | TUV SUD |
18 | Martin | Púš | Košeca | TUV SUD |
19 | Peter | Adamčík | Bratislava | Ba |
20 | Peter | Blahušiak | Bratislava - Devin | (•_•) |
21 | Andrej | Hološka | Jablonica | ŠK Jablonica |
22 | Marek | Vízy | Nitra | Whizbe |
23 | Ján | Valaštiak | Pezinok | Pezinok |
24 | Norbert | Blažo | Senica | ŠK Jablonica |
25 | Peter | Papáč | Bratislava | BA |
26 | juraj | velicky | pezinok | avauto pezinok |
Štvrťmaratón 22 km > Kadeti do 16 rokov (do 2007)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Martin | Hroncek | Žitavce | BikeStavbaSabo |
2 | Jakub | Chromiak | Skalica | Skalica |
3 | Oliver | Žilecký | Bratislava | Kaktus bike team |
4 | Martin Teo | Nemeth | Bratislava | Bratislava |
5 | Leonard | Vlček | Bratislava | Bajkula Bearider Bratislava |
6 | Dominik | Jiránek | Bratislava - Vajnory | Cyklistická tour |
7 | Alexander | Kostoláni | Vinosady | SK Triatlon Pezinok |
8 | Andrej | Rybar | Bratislava | BMX Raca |
9 | Palko | Rybar | Bratislava | BMX Raca |
10 | Dávid | Kobelár | Ducové | Cyklistická Tour |
11 | Adam | Kusala | Chorvatsky Grob | PROefekt team |
12 | Marko | Major | Babindol | Babindol |
13 | Viliam | Urík | Bratislava | Kaktus Bike Team Bratislava |
14 | Ján | Špánik | Bratislava | Kaktus Bike Team |
15 | Sebastian | Hicar | Bratislava | Bratislava |
16 | Martin | Pálfi | Bratislava | Kaktus Bike Team Bratislava |
17 | Viliam | Balog | Bratislava | Kaktus bike team |
18 | Denys | Chukhlantsev | BRATISLAVA | Kaktus Bike-team |
19 | Richard | Šimončič | Bratislava V | Kaktus Bike Team |
20 | Maxim | Šauša | Bratislava | Slovan Bratislava |
21 | Leonard | Špaček | Bratislava | Kaktus Bike Team |
22 | Samuel | Košťál | Bratislava | Mtb Academy |
23 | Michael | Kominak | Kittsee | Kaktus Bike-Team Bratislava |
24 | Jakub | Orlik | Ivanka pri Dunaji | CK IOAN 1209 |
25 | Andrej | Smolár | Bratislava | Kaktus Bike Team |
Štvrťmaratón 22 km > Kadetky do 16 rokov (do 2007)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Lucia | Žilecka | Bratislava | Kaktus bike team |
2 | Dominika | Jiránková | Bratislava - Vajnory | Cyklistická tour |
3 | Martina | Rázusová | Liptovský Mikuláš | Cyklisticka tour |
4 | Stella | Šimonová | Bratislava | Medvedica |
Štvrťmaratón 22 km > Juniori 17-18 rokov (2006 – 2005)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Filip | Tondra | Senec | Senec |
2 | Filip | Tondra | Senec | Senec |
3 | Timotej | Šichula | Bratislava | Bratislava |
4 | Stanislav | Palla | Tomášov | Jk Schrauben |
5 | Adam | Gregan | Vysoká pri Morave | Beháme pondelky Vysoká pri Morave |
6 | Marian | Bozik | Blesovce | Blesovce |
Štvrťmaratón 22 km > Muži 19-39 rokov (2004 - 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Adam | Komada | Stupava | IOAN 1209 |
2 | Jakub | Kušnier | Dvorníky | Dvorníky |
3 | Slavomir | Hajaš | Bojnice | Bojnice |
4 | Norbert | Gyurosi | Bratislava | Bratislava |
5 | Dávid | Nemček | Hlohovec | Hlohovec |
6 | Adam | Ryšavý | Piešťany | Piešťany |
7 | Rastislav | Gocký | Bratislava | Summit motors Bratislava |
8 | Tomáš | Hlavatý | Bratislava | Bratislava |
9 | Michal | Králik | Trenčín | Slugs on the bike |
10 | Richard | Hošták | Trenčianská Teplá - Príles | Slugs on the bike |
11 | Erik | Bartal | Brodské | Brodské |
12 | Boris | Bartal | Bratislava | Bratislava |
13 | Martin | Tóth | Bratislava | LAST MILE |
14 | Tomáš | Matejov | BRATISLAVA | Bratislava |
15 | Tomáš | Gyén | Bratislava | Bratislava |
16 | Volodymyr | Prykhodko | Bratislava | Zig-Zag |
17 | Peto | Schmoger | bratislava | Bratislava |
18 | Marek | Ondriš | Šulekovo | Bike4you Hlohovec |
19 | Martin | Mitošinka | Bratislava | Bratislava |
20 | Ladislav | Dudor | Bratislava - Ružinov | IBM |
21 | Marcel | Geťko | Bratislava | BRATISLAVA |
22 | Eduard | Werner | Trenčín | XC Bikers Trenčín |
23 | Juraj | Servicky | Bratislava | Bratislava |
24 | Martin | Jablonický | Senica | Kaktus Bike |
25 | Branislav | Puliš | Bratislava | brightpick.ai |
26 | Juraj | Ravas | Bratislava | Bratislava |
27 | Ondrej | Gábriš | Trnava | Cyklocentrum PLUS |
28 | Vladimír | Šimuna | Malacky | Malacky |
29 | Adam | Kupka | Horné Otrokovce | Bike4you Hlohovec |
30 | lukas | Willim | Bratislava | Bratislava |
31 | Dalibor | Žuffa | Pezinok | Pezinok |
32 | Patrik | Božik | Modrová | Modrová |
33 | Roman | Škríp | Bratislava | Bratislava |
34 | Daniel | Juračka | Bratislava | Bratislava |
35 | Marek | Horniak | Bratislava | IBM |
36 | Peter | Rentka | Bratislava | Bratislava |
37 | Martin | Kubiš | Banská Bystrica | B.Bystrica |
38 | Martin | Beták | Bernolákovo | Bernolákovo |
39 | Jozef | Danoci | Pezinok | Pezinok |
40 | Milan | Takac | Bratislava | Ja |
41 | Peter | Sýkora | Košice | ŠK Cyklo-Tour Sereď |
42 | Arsenii | Korzhenevskii | Bratislava | Bratislava |
43 | Martin | Miklian | Lučenec | TJ Dynamo DK |
Štvrťmaratón 22 km > Masters B 40-49 rokov (1983 – 1974)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Rastislav | Kytka | Bratislava | Bratislava |
2 | Marián | Bakay | Bratislava | KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava |
3 | Martin | Košáň | Bratislava | Rača |
4 | Timofey | Doroshenko | Bratislava | Istra |
5 | Pavol | Markovič | Bratislava | Moravany nad Váhom |
6 | Robert | Pažourek | Bratislava | Bratislava |
7 | Michal | Horňák | Stará Turá | Vertiv |
8 | Roman | Kuliš Salinger | Bratislava | Lýtka ako žehličky |
9 | Matúš | Dorčák | Bratislava | Bratislava |
10 | Juraj | Šima | Blatne | Blatne |
11 | Ivan | Zatkalik | Nove Mesto nad Vahom | Desperados |
12 | Slavomír | Žilecký | Bratislava | KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava |
13 | Miroslav | Hovančík | Bratislava | Bratislava |
14 | Vlado | Bagin | Slovenský Grob | Slovenský Grob |
15 | Jaroslav | Lim | Bratislava | duo mantineli |
16 | Adrián | Krátky | Bratislava | BRIGHTPICK |
17 | Radovan | Hrebíček | Bratislava - Petrzalka | Bratislava |
18 | Matej | Blažovský | Bratislava | Karpatské Horské |
19 | Tomáš | Dvorák | Bratislava | Bratislava |
20 | Marek | Cvik | Brno | X3M |
21 | Ivan | Kolačan | Veľká Hradná | K&K Racing |
22 | Milan | Slobodník | Dolný Ohaj | Dolný Ohaj |
23 | Michal | Česanek | Malý Lapáš | Tribeč Riders |
24 | Marián | Nemky | Malý Lapáš | Tribeč Riders |
25 | Vladimír | Božik | Modrová | Modrová |
26 | Stanislav | Palla | Tomášov | Jk Schrauben |
27 | Roman | Mihálik | Bratislava | Beháme pondelky |
28 | Martin | Mateja | Bratislava | Bratislava |
29 | Tomáš | Radošinský | Trebatice | Speedy Gonzales Team |
30 | Andrej | Kobelár | Ducové | Cyklistická Tour |
31 | Julius | Rados | Bratislava | RRK Group Pierre Baquette Benzinol |
32 | Anton | Jaborek | Bratislava-Dúbravka | Bratislava |
33 | Michal | Obžera | Krpelany | Tučko |
34 | Peter | Miklušičák | Veľké Leváre | Veľké Leváre |
35 | Jaroslav | Štvrtecký | Senica | Senica |
36 | Peter | Kemencei | Pezinok | Discover Cycling |
37 | Mykhailo | Ryk | Rovinka | Ukrajina |
38 | Miroslav | Lelek | Borinka | RCT Martin |
39 | Tomas | Pompura | Bratislava | Lamač |
40 | Viktor | Daniš | Stupava | Stupava |
Štvrťmaratón 22 km > Masters C 50-59 rokov (1973 – 1964)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Milan | Černay | Koplotovce | Bike4you Hlohovec |
2 | Andrii | Vavryk | Bratislava | Bratislava |
3 | Martin | Králik | Nová Dubnica | Slugs on the bike |
4 | Vladislav | German | Povazska Bystrica | Solik SK |
5 | Peter | Babušík | Bratislava | Bratislava |
6 | Luboš | Geťko | Bratislava | BRATISLAVA |
7 | Peter | Solin | Dubnica nad Váhom | CK Krivoklát |
8 | Peter | Mikolas | Bratislava | Lamac |
9 | Peter | Láska | Bratislava | duo mantineli |
10 | Ivan | Stanko | Rovinka | Rovinka |
11 | Erik | Mangera | Kostolište | Kostolište |
12 | Martin | Gregan | Vysoká pri Morave | Beháme pondelky Vysoká pri Morave |
13 | Pavol | Tonka | Žitavany | ŠK Topoľčianky |
14 | Radoslav | Čarský | Bratislava | CK Svätý Jur |
15 | Ferenc | Sályi | Karácsond | Mátra Biker Sc |
16 | Michal | Oškrda | Nemšová | Nemšová |
17 | Ihor | Chukhlantsev | BRATISLAVA | BRATISLAVA |
18 | Miroslav | Turčány | Bratislava | X3M |
19 | Boris | Kreheľ | Bratislava | Bratislava |
20 | Tibor | Borovička | Bratislava | UPSVaR |
Štvrťmaratón 22 km > Masters D 60 a viac rokov (1963 a starší)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Alexej | Ševčík | Trenčín | Kubra |
2 | Rudolf | Heleš | Chorvátsky Grob | Chorvátsky Grob |
3 | Ján | Frnda | Vrutky | MARTINS MARTIN |
4 | Milos | Korman | Hlohovec | Bike4you Hlohovec |
5 | Jozef | Čamaj | Stupné | Stupné |
6 | František | Stank | Bratislava | Trim Bike Team |
Štvrťmaratón 22 km > Ženy 19-39 rokov (2004 – 1984)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Jana | Murínová | Bratislava | Dupetky |
2 | Zuzana | Beller | Bratislava | Bratislava |
3 | Veronika | Brichta | Bratislava | TeamBrichta |
4 | Nikola | Mitošinková | Bratislava | Bratislava |
5 | Martina | Grančičová | Bratislava | Bajkerky |
6 | Veronika | Zajacová | Bytča | Bytča |
7 | Zuzana | Kasmanová | Rajec | Maratón klub Rajec |
Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters B 40-49 rokov (1983-1974)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Miroslava | Fedakova | Zvolen | IBM |
2 | Katarina | Kalasova | Bratislava | Speed4dogs |
3 | Marcela | Kašjakova | Cabaj Capor | Caba Capor |
4 | Viera | Poláková | Šenkvice | Šenkvice |
5 | Jarmila | Krajčíková | Bratislava | [bajkerky] |
6 | Eva | Karabova | Bratislava | TJ Dynamo DK |
Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters C 50 rokov a viac (1973 a skôr)
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Martina | Černayová | Koplotovce | Bike4you Hlohovec |
Štvrťmaratón 22 km > GRAVEL
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Dominika | Žitňanská | Bratislava | Dupetky |
2 | Andrej | Seko | Bratislava | Bratislava |
3 | Gennaro | Poziello | Bratislava | Neapol Taliansko |
4 | Michal | Grofčík | Bratislava | KPHC Turčianske Teplice |
5 | Filip | Borecký | Zvolen | Zvolen |
6 | Mário | Buranský | Bratislava | CK Kráľovčan |
Štvrťmaratón 22 km > Rodič a dievča 8-14 rokov
# | Meno | Priezvisko | Meno dieťaťa | Mesto | Klub/Tím |
1 | Martin | Mitana | Simona | Nitra | ŠK Topoľčianky |
2 | Peter | Čerňanský | Nela Čerňanská | Bratislava | ŠK Medvedica |
3 | Zuzana | Pálová | Viktória Kováčová | Bratislava | Quick Riders |
4 | Michal | Gunis | Stella Gunisova | Bratislava | Bratislava |
Štvrťmaratón 22 km > Rodič a chlapec 8-14 rokov
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Ivan | Mišeje | Prievidza | PROefekt |
2 | Ľubomír | Hlavatý | Bratislava | ŠK Medvedica |
3 | Richard | Hrubala | Trnava | CK OLYMPIC Trnava |
4 | Branislav | Pastor | Bratislava | Stay Alive! |
5 | Ján | Voskár | VIničné | VIničné |
6 | Adrián | Lojsch | Bratislava | Bratilsava |
7 | Matúš | Kozlovský | Bratislava | ŠK Medvedica |
8 | Július | Tóth | Bratislava | Bratislava |
9 | Karol | Kňava | Bratislava | Triax |
10 | Miloš | Dušička | Bratislava | Bratislava |
11 | Dodo | Kopold | Bratislava | Bratislava |
12 | Michal | Janušek | Bratislava | vyvrtka |
DETSKÉ PRETEKY
Chlapci 2-3 roky
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Michal | Šupej | Bratislava | Bratislava |
2 | Filip | Hodoň | Bratislava | Bajkerky |
3 | Michal | Peško | Bratislava | Bratislava |
4 | Teo | Rosenbach | bratislava | Bratislava |
Dievčatá 2-3 roky
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Natália | Matušová | Bratislava | Bratislava |
Chlapci 4-5 rokov
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Marián | Falťan | Bratislava | Bratislava |
2 | Filip | Matušov | Bratislava - Nove Mesto | Bratislava |
3 | Filip | Staríček | Bratislava | Bratislava |
4 | Lukáš | Opatt | Stupava | Stupava |
5 | Oliver | Lanátor | Bratislava | Bratislava |
6 | Alexko | Labus | Bratislava | Bratislava |
7 | Filip | Holmok | BA | BA |
8 | Eduard | Karaba | Bratislava | TJ Dynamo DK |
9 | Michal | Dvorak | Bratislava | Bratislava |
Dievčatá 4-5 rokov
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Anička | Baginová | Slovenský Grob | Slovenský Grob |
2 | Soňa | Šupejová | Bratislava | Bratislava |
3 | Emma | Knava | Bratislava | Triax |
4 | Melinda | Majerčíková | Bratislava | Bratislava |
Chlapci 6-7 rokov
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Milan | Falťan | Bratislava | Bratislava |
2 | Jakub | Hečko | Trnava | CK Olympik Trnava |
3 | Matus | Santavy | Bratislava | Bratislava |
4 | Danylo | Kononenko | Bratislava | Bratislava |
5 | Lucas | Benc | Lužianky | Cyklo team Veľké Zálužie |
Dievčatá 6-7 rokov
# | Meno | Priezvisko | Mesto | Klub/Tím |
1 | Mia | Majerčíková | Bratislava | Bratislava |
2 | Nikoleta | Krčová | Bratislava | Bratislava |
3 | EMMKA | Pešková | Bratislava | Bratislava |
4 | Sofia | Kotenko | Bratislava | Bratislava |
5 | Melisa | Rosenbachova | bratislava | bratislava |
6 | Michaela | Holmokova | Bratislava | BA |